menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 857

Shrnovací dveře

Shrnovací dveře, které v regionech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Hradec Králové a v dalších městech Královéhradeckého kraje nabízíme, vám nejen prodáme, ale i přivezeme a namontujeme. Děláme také čalounění a odhlučnění dveří. Nabízíme:

  • plastové shrnovací dveře
  • dřevěné shrnovací dveře
  • koženkové shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře jsou vhodné do míst, kde je zapotřebí šetřit místem. Plastové posuvné dveře v regionech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Hradec Králové a v dalších městech Královéhradeckého kraje nabízíme v různých barevných a typových variantách. Shrnovací plastové dveře jsou jednokřídlové nebo dvoukřídlové.

Dřevěné shrnovací dveře

V regionech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Hradec Králové a v dalších městech Královéhradeckého kraje nabízíme i dřevěné shrnovací dveře. Dřevěné shrnovací dveře prodáváme, dovezeme vám je a v případě zájmu i namontujeme. Dřevěné shrnovací dveře jsou z masivního dřeva.

Koženkové shrnovací stěny

Nabízíme shrnovací stěny Harmonie, které jsou určeny pro dělení větších prostor. Jedná se o stěny harmonikového typu. Ve srovnání s lamelovými dveřmi mají koženkové shrnovací stěny lepší zvukově i tepelně izolační vlastnosti, je možné je uzamykat a je možné je namontovat prakticky kamkoliv. Koženkové shrnovací stěny vyrábíme zakázkově.

Shrnovací dveře na zakázku

Koženkové shrnovací stěny vyrábíme zakázkově. Pokud máte zejména v regionech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Hradec Králové a v dalších městech Královéhradeckého kraje zájem o shrnovací dveře či shrnovací stěny, kontaktujte nás prosím: mob.: 602 455 881, e-mail: mares@zaluzie-mares.cz.