menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 857

Rolety s kladkovým ovládáním

Tyto rolety, které dodáváme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové a v dalších městech východních Čech, se navíjejí odspodu za pomoci kladek a ovládací šňůry. Změna polohy této rolety nebo zastavování jejího pohybu se dělá obtočením šňůry kolem plastové úchytky. Zajímavost: tyto rolety jsou vyráběny z afrického dřeva Occoume.


Rolety z dřevěných tkanin s kladkovým ovládáním - KARILA

karila

elegantní, stylová, komfortní


Rolety z dřevěných tkanin jsou velmi vkusným doplňkem interiéru. Roleta s!kladkovým ovládáním je klienty velmi oblíbená. Navíjení rolety probíhá odspodu za pomoci kladek a ovládací šňůry. Změna polohy rolety nebo zastavování jejího pohybu je prováděno obtočením šňůry kolem plastové úchytky.


Rolety z dřevěných tkanin s ovládací brzdou - AMERICA

america

luxusní, důstojná, elegantní


U všech svých výrobků se snažíme klást důraz na líbivost a celkové estetické působení. Americká roleta představuje symbol elegance ve stínicí technice. Materiálem pro její výrobu je dřevo v několika druzích. Roleta se stahuje tak, že dochází k jejímu elegantnímu, zcela pravidelnému řasení. Zastavování jejího pohybu se provádí za pomoci brzdy. Není bez zajímavosti, že materiál, ze kterého se rolety vyrábějí, pochází z afrického Gabunu. Toto dřevo nese název Occoume a jeho těžba je prováděna na základě nejnovějších ekologický trendů tak, aby nedošlo k poškozováno životního prostředí.