menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 857

Rolety

Pokud potřebujete jakékoliv rolety, kontaktujte nás: mob.: 602 455 881, e-mail: mares@zaluzie-mares.cz. Rolety si v naší prodejně nebo na internetu vyberete, my vám je přivezeme a samozřejmě také rolety namontujeme.


Nejčastěji působíme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, ovšem v regionu Královéhradeckého kraje přijedeme rádi kamkoliv.

Nabídka

Nabízíme rolety nejrůznějších typů:

1

Látkové rolety klasické

Látkové rolety v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové a v dalších městech východních Čech nabízíme v nejrůznějších barvách. Klasické látkové rolety zabraňují slunečnímu svitu do místností, rolety působí skvělým estetickým dojmem. Látkové rolety umocní dojem z každého interiéru.

Látkové rolety s řetízkem

Látkové rolety s řetízkem mají tu výhodu, že lze roletu zastavit v každé poloze. Tyto látkové rolety tedy umožňují změnu zatemnění domácnosti, kanceláře, atp. Látkové rolety s řetízkem nacházejí uplatnění nejen v domácnostech a v dalších firmách, ale také v hotelech, penzionech atd.

Látkové rolety s brzdou

Látkové rolety s brzdou v sobě slučují výhody rolety s klasickým ovládáním a rolety s řetízkem. Tento druh látkové rolety lze zastavit v jakékoliv poloze.

Látkové rolety se závěsem

Rolety se závěsem splní nároky i těch nejnáročnějších zákazníků – zaručují vynikající zastínění interiéru. Světlo do místnosti neproniká ani po okrajích rolety. Tyto látkové rolety, které dodáváme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové a v dalších městech východních Čech, působí velmi dobrým estetickým dojmem.

Látkové rolety s krycí lištou

Jak název napovídá, rolety s krycí lištou jsou rolety, které jsou po boku opatřeny krycí lištou, což je zárukou důkladnějšího zastínění. Tento typ látkové rolety se montuje přímo do zasklívací lišty okenního křídla. Tyto látkové rolety jsou opatřeny řetízkem, který umožňuje zastavení látkové rolety v jakékoliv poloze. Jedná se o látkové rolety, které lze montovat i do dveřích a dveřních systémů.

Látkové rolety pro střešní okna

Půdní vestavby - podkrovní byty jsou dnes moderním typem bydlení, ve kterém jsou využita střešní okna. Dodáváme a montujeme látkové rolety pro střešní okna jak do Velux oken, tak od jiných výrobců. Látkové rolety pro střešní okna máme možnost zvolit ze dvou typů rolet. Látková roleta v kazetě s postraními vodicími lištami, u této rolety dochází k lepšímu zastínění. Látková roleta bez kazety, umožňuje fixaci do bočních háčků, díky čemuž je možné zastavit roletu ve dvou základních polohách a regulovat tak intenzitu světla přicházejícího zvenčí.

Rolety s kladkovým ovládáním

Tyto rolety, které dodáváme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové a v dalších městech východních Čech, se navíjejí odspodu za pomoci kladek a ovládací šňůry. Změna polohy této rolety nebo zastavování jejího pohybu se dělá obtočením šňůry kolem plastové úchytky. Zajímavost: tyto rolety jsou vyráběny z afrického dřeva Occoume.

Rolety americké – řasené

Tyto rolety, které se zastavují brzdou, jsou velmi elegantní. Při stahování se roleta elegantně řasí. I tyto rolety jsou vyráběny z afrického dřeva Occoume.


Trendová stínicí technika

Rolety jsou na trhu už desítky let, ale prošly výrazným vývojem. V současné době plní nejen funkci stínicí, ale také dekorativní. Rolety jsou využívány v domácnostech i ve firmách a dalších organizacích. V regionech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové a okolí je zájem o interiérové rolety i exteriérové rolety. Rolety v oblastech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové a okolí nabízíme v desítkách barevných variant a vzorů. S výběrem konkrétního druhu rolety vám rádi poradíme.