menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 850

Japonské stěny

Posuvné japonské stěny, které v regionech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Hradec Králové a v dalších městech Královéhradeckého kraje nabízíme, jsou elegantním způsobem zastínění místností. Výborně se hodí do bytů, rodinných domů i do komerčních prostor, například do sídel firem, reprezentativních prostor, atd.

Posuvné japonské stěny

Japonské posuvné stěny jsou funkční i dekorativní stínicí technikou moderních interiérů. Používají se k zastínění celé stěny s okenním otvorem. Vhodné jsou rovněž k přepažení velkých vniřních prostorů, jakými jsou haly, sály, kanceláře, prostory v nemocnicích, školách, apod. Při výběru z různých dekorů látek se stávají elegantním i praktickým doplňkem současných interiérů.

Ovládat japonskou posuvnou stěnu můžeme motoricky, nebo ručně, a to šnůrou, nebo tahem za jednotlivé látkové panely.

Posuvné japonské stěny plní nejen funkci zastínění interiéru, ale také funkci dekorativní. Posuvné japonské stěny, které v oblastech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Hradec Králové a v dalších městech Královéhradeckého kraje nabízíme, působí luxusním dojmem. Posuvné japonské stěny nabízíme v nejrůznějších designech – výběr látek je velice široký. Látky, které na posuvné japonské stěny dodáváme, jsou kvalitní, odolné. Montáž posuvné japonské stěny je snadná a rychlá. Ovládání posuvné japonské stěny je jednoduché, není hlučné.

 

 

 

Posuvné japonské stěny – kalkulace ZDARMA

Pokud potřebujete více informací o japonských posuvných stěnách, kontaktujte nás prosím: mob.: 602 455 881, e-mail: mares@zaluzie-mares.cz. Rádi vám zdarma zpracujeme kalkulaci, rovněž vám odpovíme na veškeré vaše otázky.