menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 848

Plastové shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře jsou vhodné do míst, kde je zapotřebí šetřit místem. Plastové posuvné dveře v regionech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Hradec Králové a v dalších městech Královéhradeckého kraje nabízíme v různých barevných a typových variantách. Shrnovací plastové dveře jsou jednokřídlové nebo dvoukřídlové.


PVC dvere

Plastové shrnovací dveře jsou praktickým doplňkem, který zabírá minimální prostor ve vašem interiéru. Tento typ dveří lze použít místo klasických dveří a všude tam, kde chcete uspořit místo a také zlepšit vzhled prostředí. Jsou určeny pro montáž ve vnitřních prostorech bytů nebo kanceláří. Velmi často se využívají ve výklencích, šatnících nebo skříních. Mohou být vyrobeny v jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení s mechanickým uzavíráním, magnetem nebo zámkem.


Plastové shrnovací dveře jsou snadno a rychle namontované dveře nejen do každého stavebního otvoru, ale i do stávajících zárubní.

   

Technické informace: Plastové shrnovací dveře jsou Vzhledem k nízké hmotnosti lehce ovladatelné a po shrnutí se nevrací do prostoru. Zákazník si podle svých potřeb a vkusu sám zvolí počet a umístění prosklení, rozměr dveří a také barevnou kombinaci včetně doplňků.


Typ prosklení:
MOLATO - hladká výplň v barvě čiré a kouřové
NIAGARA - výplň s kresbou v barvě čiré a kouřové

            

Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS

VZORNÍK

Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS

Nejčastěji působíme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, ovšem v regionu Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje přijedeme rádi kamkoliv.

Veškeré dotazy a informace, ohledně ceny, objednávky, zaměření apod. Vám zodpovíme na kontaktním čísle 602 455 881 nebo email: marers@zaluzie-mares.cz