menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 857

Látkové rolety

Látkové rolety s řetízkem mají tu výhodu, že lze roletu zastavit v každé poloze. Tyto látkové rolety tedy umožňují změnu zatemnění domácnosti, kanceláře, atp. Látkové rolety s řetízkem nacházejí uplatnění nejen v domácnostech a v dalších firmách, ale také v hotelech, penzionech atd.

Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS

Roleta KLASIK

klasik maly

Věci prověřené lidskou zkušeností nestárnou. Totéž platí i o klasických roletách, které se používají už řadu let. Zapomeňte ale na modely ze 70. a 80. let! Hovoříme o klasice stínicí techniky. Nové moderní samotoče, které zajišťují plynulé ovládání pohybu rolety, desítky barevných variant a moderních vzorů, ze kterých si vybere opravdu každý. Roleta neznamená jen zatemnění, roleta dnes tvoří novou součást interiéru Vašeho bytu či kanceláře..

Roleta s řetízkovým ovládáním  LEONTINA

leontina

Cesta za vyšší mírou pohodlí nás vede k novým produktům. Roleta s řetízkovým ovládáním je toho skvělým příkladem. Představuje bezesporu vysoký standard ve stínicí technice. Řetízkové ovládání Vám umožní zastavit roletu v jakékoli poloze a regulovat tak plynule míru zatemnění podle Vašich potřeb či nálady.


Roleta obsahuje spodní lištu a plastové nosiče. Ovládací řetízek lze umístit podle Vašeho přání vlevo i vpravo.

Roleta s brzdou FRENO

freno

Roleta s brzdou v sobě slučuje tradiční výhody klasické rolety, ke kterým přidává nadstandardní uživatelský komfort. Konstrukce rolety a především složitý mechanismus uvnitř samotoče umožňuje pomalý a rovnoměrný pohyb rolety vzhůru a zároveň její pozvolné zastavení v předem definované poloze. Díky této technologii odpadá namáhání stínicí textilie, pružinového mechanismu a dalších součástí rolety a rapidně se tak zvyšuje celková životnost výrobku..

Roleta s krycí lištou MAESTRA

maestra Nikdy nezapomínáme na to, že jednou z hlavních vlastností rolet je schopnost důkladně stínit. Roleta s krycí lištou je obohacena o boční lišty, které omezují pronikání světla po stranách. Pokud se navíc rozhodnete pro její kombinaci s látkou typu Blackout, Vaše zatemnění bude téměř stoprocentní. Tento výrobek je určen převážně pro plastová okna. Montáž se provádí přímo do okenního křídla. Ovládání probíhá pomocí bočního řetízku, který umožňuje zastavení rolety v libovolné výši. Profily dodáváme v barvě bílé, mahagon, sosna a zlatý dub.


Pro Váš domov nabízíme látkové rolety široké palety barev a látek od evropských výrobců. Vkus každého z Vás je unikátní a proto nabízíme širokou škálu vzorovaných látek, ze které si vybere opravdu každý.

Pro látkové rolety nabízíme různé typy pohonů :

motorový

pružinový

klikový

řetízkový.

Pro pohon jednoznačně doporučujeme motor, protože ve spojitosti s dálkovým ovládáním získáte bezkonkurenčně nejpohodlnější systém.   VZORNÍK  LÁTEK
 

Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS                                           


Nejčastěji působíme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, ovšem v regionu Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje přijedeme rádi kamkoliv.

Veškeré dotazy a informace, ohledně ceny, objednávky, zaměření apod. Vám zodpovíme na kontaktním čísle 602 455 881 nebo email: marers@zaluzie-mares.cz