menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 857

Látkové rolety pro střešní okna

Půdní vestavby - podkrovní byty jsou dnes moderním typem bydlení, ve kterém jsou využita střešní okna. Dodáváme a montujeme látkové rolety pro střešní okna jak do Velux oken, tak od jiných výrobců. Látkové rolety pro střešní okna máme možnost zvolit ze dvou typů rolet. Látková roleta v kazetě s postraními vodicími lištami, u této rolety dochází k lepšímu zastínění. Látková roleta bez kazety, umožňuje fixaci do bočních háčků, díky čemuž je možné zastavit roletu ve dvou základních polohách a regulovat tak intenzitu světla přicházejícího zvenčí.


Pružinová roleta pro střešní okna - ESPIRAL

espiral

Stále silnější obliba půdních vestaveb nás přiměla vyvinout roletu, která je svou konstrukcí a stínicími vlastnostmi primárně určena pro střešní okna. Součástí rolety pro střešní okna je kovová lišta umožňující fixaci do bočních háčků. Tyto háčky umožňují zastavit roletu ve dvou základních polohách a regulovat tak intenzitu světla přicházejícího zvenčí.


Jednou z nejdůležitějších vlastností tohoto výrobku je, že rovnoměrně tlumí sluneční paprsky a významnou měrou tak zabraňuje přehřívání interiérů. Roleta pro střešní okna je konstruována tak, že látka má stálý tah a nedochází tedy k jejímu prověšování. Rozměry této rolety jsou závislé na parametrech střešního okna, obecně však platí, že maximální šířka je 140 cm a výška 180 cm.


Celostínící roleta pro střešní okna - ROLSUN

rolsun

Celostínicí roleta pro střešní okna je špičkový produkt, který zaručuje dokonalé stínění po celém obvodu okna. Při použití materiálu Blackout navíc dosáhnete úplného zatemnění. Tento typ rolety je možno použít na většinu střešních oken.


Roletu lze jednoduchým způsobem zastavit v jakkékoli poloze a zvolit nejpříjemnější možnost zatemnění nebo stínění. Díky důmyslnému pružinovému mechanismu a speciálnímu aretačnímu kolíčku nedochází k prověšování látky nebo jejímu vypadávání z bočních lišt. Montáž rolety na okno je velice snadná a zvládne ji snadno každý.