menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 857

Interiérové vertikální žaluzie

Interiérové vertikální žaluzie jsou moderním doplňkem domácnosti, které působí vynikajícím estetickým dojmem. Působí dekorativně, elegantně. Vertikální žaluzie, které v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Hradec Králové a okolí nabízíme, se výborně hodí nejen k zastínění administrativních a komerčních prostor, ale rovněž se vertikální žaluzie hodí například do škol a samozřejmě nacházejí uplatnění i v rodinných domech.

Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS

Látkové vertikální žaluzie

Látkové vertikální žaluzie jsou určeny jak do bytu, tak do kanceláří - například k zastínění velkých prosklených stěn, oken, případně k předělení velkých místností. Nabízíme velký výběr látek, barev a vzorů. Používají se i látky reflexní, které zabraňují prostupu světla.

 • Vertikální žaluzie STANDART
 • Vertikální žaluzie LUX 
  ver kasko            

  Vertikální žaluzie

  Naše vertikální žaluzie či látkové roletky Vám přemění místnost s prosklenou plochou v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať už obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu. Velmi elegantně Vám nahradí záclony nebo závěsy.


  Lze zvolit ze vzorníku obsahující širokou nabídku materiálů, vzorů a barevných odstínů, které lze vidět na vlastní oči přímo v naší prodejně v Kostelci nad Orlicí, což je ideální oproti neodpovídajícím obrázkům na webu.

                                                                                                                     
  Vertikální žaluzie mají antistatickou úpravu, mají barevnou a tvarovou stálost a vyžadují minimální nároky na údržbu.


  Po montáži (do stropu nebo do zdi) nabudete dojem provzdušněného prostoru a díky naklápění úhlu lamel lze docílit různých světelných efektů.

  VZORNÍKY VERTIKÁLNÍCH ŽALUZIÍ


  vzornik vertikály         Vert vzornik


  Nejčastěji působíme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, ovšem v regionu Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje přijedeme rádi kamkoliv.

  Veškeré dotazy a informace, ohledně ceny, objednávky, zaměření apod. Vám zodpovíme na kontaktním čísle 602 455 881 nebo email: marers@zaluzie-mares.cz
Plastové vertikální žaluzie

Tyto žaluzie lze užít ke stejným účelům jako žaluzie s látkovými lamelami. Výhodou těchto žaluzií je snadná údržba , jsou lehce omyvatelné a mají dobré stínicí účinky.

Jsou vhodné zejména do prostředí, které je náročné na sterilní prostředí,  vlhké prostředí jako jsou koupelny , kuchyně apod. Naše vertikální žaluzie můžete instalovat i tam kde je nárok na nehořlavé materiály a antistatické prostředí. Navíc umí tepelně izolovat.

Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS

vzornik PVC vert   VZORNÍK VERTIKÁLNÍCH ŽALUZIÍ PVC

Vzorníky obsahují širokou škálu odstínu a vzorů, z kterých lze vybrat na naší prodejně v Kostelci nad Orlicí.
 

Dřevěné vertikální žaluzie

Tyto žaluzie používáme ke stejným účelům jako předešlé vertikální žaluzie. Jsou zpracovány z přírodních materiálů. Jejich vzhled vypadá velmi elegantně, umocňují pocit tepla Mezi přednosti dřevěných žaluzií patří perfektní zpracování, tyto žaluzie nabízíme v široké paletě barev.

 • Vertikální žaluzie z dřevěných tkanin BALSA

 

Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS

ŽALUZIE dřevěné

vert dřev vzornik  VZORNÍK VERTIKÁLNÍ