menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 848

Interiérové horizontální žaluzie

Interiérové horizontální žaluzie ve východních Čechách, především v regionech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Hradec Králové a okolí, nejen dodáváme, ale i montujeme. Nabízíme plastové interiérové horizontální žaluzie a hliníkové interiérové horizontální žaluzie. Interiérové žaluzie v regionech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Hradec Králové a okolí dodáváme v nejrůznějších barevných provedeních. Horizontální žaluzie jsou vhodné pro plastová a dřevěná okna, také pro eurookna.

   Isoline odkaz   Isoline LOC odkaz       Prim odkaz      Monokomano       Bambus    

         Isoline                 Isoline Loc                       Prim                    Monokomando            Bambusové       

Řetízkové žaluzie

Řetízkové žaluzie jsou elegantní a nadále se nejvíce používají do interiéru na plastová okna a eurookna. Lze je dodat v desítkách různých odstínů barev a imitacích dřeva. U těchto žaluzií je možnost horního profilu zbarvit do několika barev RAL, možné je i potažení ryolitovou fólií. Dále lze u těchto žaluzií provést celostínicí provedení, kde dojde k lepšímu a dokonalejšímu zastínění.

Horizontální žaluzie je základním modelem produktové řady ISOLINE určená pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken. Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky konstrukčnímu řešení krytek je možné při montáži žaluzie upravovat polohu převodovek, a to v rozmezí 5mm. Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken. 

Výhody žaluzií


- praktická ochrana před slunečními paprsky  
- vysoká estetická úroveň& - dlouhá životnost
 - jednoduché ovládání řetízkem

Katalog  lamel - vzorník barev

katalog hliníkových lamel

katalog lamel Monokomando

Žaluzie Isoline

žaluzie     Isoline detail    zaluzie Isoline

Žaluzie Isoline LOC

žaluzie Loc   zaluzie loc detail  žaluzie LOC1

Žaluzie Isoline Prim

zaluzie Prim    žaluzie Prim detail  žaluzie Prim obr

Žaluzie Monokomando

Monokomando    Monokomando detail  Monokomando25


Nejčastěji působíme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, ovšem v regionu Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje přijedeme rádi kamkoliv.

Veškeré dotazy a informace, ohledně ceny, objednávky, zaměření apod. Vám zodpovíme na kontaktním čísle 602 455 881 nebo email: marers@zaluzie-mares.cz