menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 848

Rolovací sítě proti hmyzu

FANTOM okenní sítě  a dveřní sítě jsou ideálním řešením pro všechna okna a dveře. Zabezpečí Vám i Vašim dětem klidný odpočinek a spánek v teplých měsících bez obtěžování nepohodlným hmyzem. FANTOM sítě jsou velmi oblíbené pro svou funkčnost a elegantní vzhled i v ostatních obytných prostorech (např. v podkroví na střešních oknech, balkonových dveřích apod).

Rolovací sítě  okenní , dveřní horizontální

       rol sit okno

Rolovací síť je možno, v době kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Je dodávána v šedé barvě a je prakticky neviditelná. Vodící lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé a hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě RAL. 

 

Rolovací sítě  do střešních oken

       rol sit střesni okno
Do střešních oken  se používájí rolovací sítě, které jsou umístěny před oknem v interiéru.


Rolovací sítě  dveřní, okenní vertikální

       rol sit dvere
 Holandský FANTOM design je vhodný jak pro jednokřídlové tak pro dvoukřídlové dveře. Lze je montovat na vnější nebo vnitřní stranu dveří, levé nebo pravé. Pevný síťový materiál a kvalitní hliníkový rám jsou zárukou bezproblémového provozu i při častém používání nebo po náhodných nárazech. Síťovina je skelné vlákno se stříbrošedým vinylovým povrchem nebo s bílými dekoračními pruhy (tzv. Decor).

Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS

Nejčastěji působíme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, ovšem v regionu Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje přijedeme rádi kamkoliv.

Veškeré dotazy a informace, ohledně ceny, objednávky, zaměření apod. Vám zodpovíme na kontaktním čísle 602 455 881 nebo email: marers@zaluzie-mares.cz