menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 848

Sítě proti hmyzu plizované

Hlavní výhodou plisovaných sítí je velmi snadná instalace a následná demontáž bez použití nářadí. Toto je vhodné hlavně v zimě, kdy nepotřebujeme ochranu před hmyzem. Zpětná instalace je tak snadná, že nezabere ani minutu a váha segmentu nepřesahuje 5 kg.

Plisovaná síťovina je vyrobena z pevného a trvanlivého materiálu, odolného proti UV záření. Všechny rámy jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku a jsou dostupné v šesti různých barvách.

Plizované sítě okenní

       plize1

Okenní plisované sítě mají užší hliníkové vodící profily než dveřní plisované sítě, jinak je jejich provedení téměř shodné s dveřními. 
Její hlavní výhodou je posunutí do jakékoli výšky, aniž by vystřelila nahoru. Díky tomu je bezpečnější než rolovací síť a může se posunout jen do výšky pro zalití květin atd…

 


Plizované sítě dveřní

       plize

  Dveřní plisovaná síť je ideálním řešením větších fasádních otvorů jako jsou vstupy na terasy, zahrady, bazény, ale také je lze použít na francouzská okna, posuvné prosklené stěny, nebo balkóny a lodžie. 
Díky bezbariérovému přechodu, který je pouze 3 mm je vhodná i do prostorů, kde se pohybují malé děti, starší osoby, nebo lidé tělesné postižení.


Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS

Nejčastěji působíme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, ovšem v regionu Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje přijedeme rádi kamkoliv.

Veškeré dotazy a informace, ohledně ceny, objednávky, zaměření apod. Vám zodpovíme na kontaktním čísle 602 455 881 nebo email: marers@zaluzie-mares.cz