menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 848

Interierové žaluzie Bambusové

bambus3

Bambusové žaluzie

Dodáváme bambusové žaluzie různých šířek 25mm a 50mm. Lze je montovat na křídlo okna, tak nad okno nebo do jakéhokoli prostoru. Žaluzie je možné vytahovat pomocí řetízku šňůry nebo elektromotoru. Bambusové žaluzie mají elegantní design a přírodní vzhled.

  1. Bambus 25

  2. Euro 25
  3. Euro 25 s rondo lištou
  4. Comfort 25
  5. Comfort 50


Výhody bambusových žaluzií 

Bambusová žaluzie na okna se vyznačuje snadnou instalací, elegantním vzhledem a rozšířenými možnostmi manuálního ovládání. Vhodně doplní přírodní vzhled vašeho interiéru,    neboť ji lze snadno sladit s mnoha interiérovými prvky. 

Bambusové žaluzie nadsandardním způsobem splňují technické požadavky stínění, mají ojedinělý vzhled i design, o skvělých užitných vlastnostech ani nemluvě. Bambusové lepené lamely jsou extrémně tvrdé a pružné. Lamela je kompaktní, nepřijímá vlhkost, a proto je vhodná i pro instalaci do koupelny či k bazénu. Žaluzii je možno opatřit elektromotorem, který lze ovládat klasicky kabelem, popřípadě dálkově. V tomto případě je nutná instalace trafa.

Vzorník lamel bambusových žaluzií        vejir bambus 

Bambusová žaluzie 25

    bambus25 malý   

Tento typ rozšiřuje řadu bambusových žaluzií, které se vyznačují elegantním designem a přírodním vzhledem. Žaluzie se ovládá dřevěnou tyčkou a provázkem s brzdou. 

 


Bambusová žaluzie - EURO 25

maly EURO25                           
 

Žaluzie je určená a přímo vyvinutá pro instalaci do eurooken či oken plastových (bez dělících příček). Montáž lze provést do zasklívací lišty s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou. 

                                                                          
                          

bambus 6                            

Žaluzie Euro 25 s rondo lištou je konstrukčně řešena stejně jako typ Euro 25, jen horní nosič je překryt zaoblenou lištou v barvě či renolitu dle vzorníku nosič ů žaluzií. Nabízíme možnost zvolit si samostatně barvu lamely, barvu rondo lišty a barvu spodního dílu.

 


   

 comfort 25

                                                                                

 

Žaluzie je určená pro instalaci do interiérů nebo na okenní křídla (tam, kde není možno instalovat žaluzii EURO 25, nebo u oken s dělícími příčkami). Montáž lze provést na stěnu či strop, dle použití. Doporučujeme instalaci před okenní výklenek.

                                                                   


Comfort 50        
 

Žaluzie je určená zejména pro instalaci do interiérů. Montáž k okenním křídlům z hlediska masívnosti není obvykle možná. Proto doporučujeme instalaci před okenní výklenek. Horní profil je krytý garnýží.

 

Nejčastěji působíme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, ovšem v regionu Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje přijedeme rádi kamkoliv.

Veškeré dotazy a informace, ohledně ceny, objednávky, zaměření apod. Vám zodpovíme na kontaktním čísle 602 455 881 nebo email: marers@zaluzie-mares.cz