menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 848

Svislé clony

Venkovní látkové clony spolehlivě zastíní okna, balkony či výlohy. Nabízíme rovněž látkové stínění pro zimní zahrady. Pozornosti kolemjdoucích neunikne barevná rozmanitost, kterou nabízí nepřeberné množství látek. Clony lze ovládat ručně, klikou nebo motorem.

Žádaným doplňkem je větrné čidlo, které automaticky stáhne clonu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození. Clona může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem.

               clona            
 

  • METRO 200 V
  • METRO 300 ML
  • METRO 700 H
  • METRO 850 VL/VLZ

METRO 200 V

                   METRO 200V        
 

METRO 200 V je předokenní svislá látková venkovní clona, která zastíní otvor až do celkového rozměru 4 x 3 m. Je vhodná ke stínění jak oken, tak balkonů. Látku lze vybírat z nepřeberného množství druhů a typů.

Ovládat clonu lze ručně nebo motoricky.

Svislá clona METRO 300 ML

                           METRO 300 ML
 

Svislá clona METRO 300 ML je moderní venkovní látková clona, vhodná pro všechny druhy oken v obytných domech, nebo v kancelářských či obchodních budovách. Výklopné rameno může být v jakékoliv výšce vysunuto pod úhlem 90° nebo 135°, čímž je zajištěn optimální poměr stínění a průchodu denního světla.

Clonu lze ovládat ručně nebo motoricky.

METRO 700 H je vodorovná venkovní clona

                        METRO 700 H   
 

METRO 700 H je vodorovná venkovní clona. Ideální je ke stínění teras, balkonů nebo pergolových konstrukcí. Lze ji rovněž využít jako ochranu proti větru, nebo k vytvoření soukromí u venkovního posezení.

Clona se ovládá ručně vytažením a zajištěním čelního profilu do příslušného držáku.

Svislá venkovní clona METRO 850 / 1000 VL

     METRO 850 vl       svisla obr
 

Svislá venkovní clona METRO 850 / 1000 VL je ideální stínění pro všechny typy oken. Clony se od sebe liší velikostí boxu, ve kterém je uložena látka. Velikost boxu u typu 850 VL je 87 x 88 mm, v typu 1000 VL 102 x 103 mm. Konstrukce clony je standardně dodávána v barvě bílé, antracitové, tmavě hnědé, krémové nebo stříbrné.

Clonu lze ovládat ručně nebo motoricky.

Pro dokonalou fixaci okraje látky v boční vodící liště je použit zip. Jedna část zipu je umístěna v boční liště, druhá část je připevněna po stranách stínící látky. Stažením nebo vytažením se zip zapíná nebo rozepíná.


Nejčastěji působíme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, ovšem v regionu Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje přijedeme rádi kamkoliv.

Veškeré dotazy a informace, ohledně ceny, objednávky, zaměření apod. Vám zodpovíme na kontaktním čísle 602 455 881 nebo email: marers@zaluzie-mares.cz