menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 848

Pevné sítě proti hmyzu - rámečkové

Tento typ sítí je na rozdíl od rolovacích, či plisovaných sítí pevně namontován do rámu oken či dveří. Má spoustu výhod a i přes snadnou instalaci dokonale splyne a těsní s rámem. Rám sítě je možno nastříkat v jakékoli RAL barvě, aby ladil s rámem, a díky modernímu designu se stanou skvělým, elegantním doplňkem Vašich oken a dveří.


Rám této sítě je vyroben z válcovaného nebo extrudoaného hliníkového plechu a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Vyrábí se v bílé a hnědé barvě nebo je možné ladit do nástřiku barvy RAL podle rámu okna. Také je možné polepit renolitovou folií.
ram1              ram 2              ram 3          ram 4           ram 5

 Stačí v průběhu letního větrání na moment rozsvítit v místnosti světlo a pokoj je plný hmyzu. Sítě proti hmyzu do oken tento problém spolehlivě odstraní.

Galerie : Okenní sítě proti hmyzu rámečkové

 
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS


Nejčastěji působíme v lokalitách Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, ovšem v regionu Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje přijedeme rádi kamkoliv.

Veškeré dotazy a informace, ohledně ceny, objednávky, zaměření apod. Vám zodpovíme na kontaktním čísle 602 455 881 nebo email: marers@zaluzie-mares.cz