menu
Anketa
Které žaluzie se vám více líbí?

Celkem hlasovalo: 850

Dřevěné shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře jsou vhodné do míst, kde je zapotřebí šetřit místem. Plastové posuvné dveře v regionech Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Hradec Králové a v dalších městech Královéhradeckého kraje nabízíme v různých barevných a typových variantách. Shrnovací plastové dveře jsou jednokřídlové nebo dvoukřídlové.


Lamelové shrnovací dveře

1

Nevíte jaké dveře si vybrat a zároveň chcete ušetřit prostor? Nabízíme Vám elegantní řešení ve formě dveří a stěn firmy DAKO. Shrnovací dveře a stěny DAKO jsou praktickým a dekorativním prvkem, který přináší do Vašeho interiéru příjemný přírodní materiál.Umožňují okamžitou změnu prostoru.Lze je vhodně využít tam, kde klasické dveře nevyhovují nebo zabírají místo.


Nízká hmotnost dveří DAKO zajišťuje jejich snadné ovládání.Uzavírání je řešeno kleštinovým uzávěrem nebo magnetickým či mechanickým zámkem.


Dveře jsou vyráběny v provedení jednokřídlém i dvoukřídlém, prosklené i celodřevěném.


Předností dveří DAKO je rychlá a snadná montáž do stávajících zárubní a ostění nebo možnost jejich zabudování do ozdobných rámů nebo ostění, zhotovených podle přání zákazníka. Všechny naše výrobky splňují veškeré požadavky stanovené nařízením vlády a na jejím základě jim byl vydán atest (prohlášení o shodě)


galerie:  DŘEVĚNÉ PLNNÉ

Highslide JS
Highslide JS

galerie:  DŘEVĚNÉ KAZETOVÉ

Highslide JS
Highslide JS

galerie:  DŘEVĚNÉ PROSKLENNÉ


Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS

vzorník:

vzornik dřev                lamely 1              lamely